Termostat EBERLE FIT 3U

Představení a obsluha digitálního termostatu EBERLE FIT 3U

 

 

Tento termostat má barevně podsvícený display o velikosti 45x30mm, který  zobrazuje aktuální den,aktuální teplotu v místnosti, režim v kterém se momentálně nachází, čas a plamínek, který značí sepnutý stav kontaktu vytápění. Pokud bliká, je odpojen od výkonového modulu nebo je bez napětí.

Čelní panel se dá odejmout a programovat v klidu v křesle.

Tl menu vstoupíme do hlavní nabídky, kde se pohybujeme pomocí tlačítek + -. V hlavním menu je možné volit tyto režimy, auto,  man. režim, časovač, dovolená, režim doma a ještě tu najdeme uživatelské a servisní nastavení.

V režimu auto funguje regulace teploty podle přednastavených profilů, lze měnit teplotu až do následující události a to tl + - .

Man režim funguje jako nastavení stálé teploty.

Režim časovač nám umožní nastavit požadovanou teplotu na určitý čas max 23 h.

V režimu dovolená máme možnost nastavit požadovanou teplotu od do určitého datumu.

 V režimu doma bude termostat regulován podle zde nastaveného programu. Program je stejný pro všechny dny. To je vhodné například pro případ nemoci.

V uživatelském nastavení volíme program, nastavení událostí tzn (programování), nastavení hodin, vyp topení kdy je regulátor stále pod napětím a může zasáhnout protimrazová ochrana. Dále pak změna letního/zimního času, zámek kláves, teplotní limity min/max, hodinová cena za energii,spotřeba energie za poslední 2 dny, týden, měsíc, rok, čtení nastavené teploty to je,že můžeme volit zobrazenou teplotu na základním display ato aktuální teplotu v místnosti nebo námi požadovanou teplotu. Dále zde nastavíme podsvícení, jazyk, info (o regulátoru) a reset (pouze uživatelské nastavení).

Pro přístup do servisního nastavení musíme zadat kód 7,který platí 1 hodinu. V servisním menu můžeme nastavit aplikaci, kontrolní režim (PWM) , teplotní limit podlahy mim/max, prodlev zap (po vypnutí bude regulátor čekat tuto dobu než se znovu zapne, ochrana ventilů (pro teplovodní topení) , optimální start, ventil normálně otevřeno (pro teplovodní topení) , reset počítadla energie, teplota podlahy (pro servisní účely) a reset všech nastavení.

Programování (upravení přednastaveného programu) . Každá událost může být zkrácena k předcházející nebo až k 00:00 h. Každá událost může být prodloužena až do 23:50 h a pak až do následujícího dne. Stiskem klávesy + nebo - při >>> je možné seřídit čas. Maximálně je k dispozici 9 událostí. První číslice označuje aktuální událost. Události mohou být nastaveny pro blok dnů. Pro ukončení programování stiskněte menu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení