Termostat Watts 760

Představení, obsluha a instalace digitálního termostatu Watts 760

 
 

 

Watts 760 je digitální programovatelný termostat s možností PWM regulace.

Má provozní režimy: podlaha, prostor a jejich kombinace. 5 přednastavených a 2 uživatelské programy s možností až 12ti teplotních změn za den. Pokud termostat používá pouze podlahové čidlo, je možné spínat až 3600W. V případě spínání podle teploty prostoru doporučujeme omezit spínaný příkon na 2300W

Toto je digitální programovatelný termostat WATTS 760

Má display o velikosti 35x23mm a tři ovládací tlačítka. Vypínač, joystick pro pohyb v menu a výběr hodnot a tlačítko Escape pro výstup z aktuálního menu. Po stisknutí tlačítka joystick nebo escape se aktivuje podsvícení displaye. V horním řádku jsou zobrazeny symboly režimů: první ikona značí režim časovač, který po nastavenou dobu udržuje nastavenou teplotu. Druhý sluníčko je režim komfortní teploty, kdy termostat trvale udržuje komfortní teplotu. Třetí, řežim auto – funguje podle nastaveného programu. Čtvrtý je symbol útlumové teploty, kdy termostat trvale udržuje útlumovou, takzvanou noční teplotu. Další je nastavení hodin kde nastavíme čas, den v týdnu, den, měsíc a rok. Poslední je režim programování. Pod tímto řádkem se dozvíme kolikátý den v týdnu je a aktuální čas, který je zobrazen v režimu komfortní teploty, v řežimu auto a útlumové teploty. Vpravo dole vidíme požadovanou teplotu pro aktuální režim. Nad teplotou je zobrazováno několik symbolů, které upřesňují stav termostatu. A to sepnutý stav kontaktu vytápění, indikace aktivních čidel, buďto podlaha, prostor nebo kombinace, uzamčení klávesnice, ruční zásah uživatele a symbol servisního menu a časového intervalu.

Termostat obsahuje dvě nabídky pro nastavení - základní a pokročilé. Do základního menu vstoupíme, když vybereme režim timer (časovač) a přidržíme joystick 5 sekund vlevo. V základním menu můžeme volit funkci termostatu. Buďto prostorový, podlahový nebo kombinovaný. Dále pak kalibrace teplotních sond. Funkce první spuštění určená pro postupný náběh podlahového vytápění a nastavení výkonu připojeného topidla. Pro opuštění zmačkneme Escape. Do pokročilého nastavení vstoupíme, když vybereme režim komfortní teploty a přidržíme tlačítko Escape po dobu 10 sekund. V pokročilém nastavení lze vybrat tyto parametry: jazyk, teplotní stupnici, zobrazení uživatelské kalibrace čidel, zapnutí snímání teploty podlahy a nastavení teplotních limitů podlahy, typ regulace (pulsně šířková modulace nebo pevná hystereze), nastavení minimálního klidového a topného intervalu (tím termostat zamezuje častému spínání) a reset termostatu. Pro opuštění této nabídku zmáčkneme Escape.

Programování termostatu WATTS 760

V tomto programu máme možnosti vybrat z pěti přednastavených programů P1-P5 a dvou uživatelských U1 a U2. Pro ukázku zvolíme U1. Zobrazí se nám dny. Vybereme den nebo blok dnů od pondělí do pátku a nebo celý týden, pro rychlejší ukázku. Zvolíme si teplotu. Od půlnoci dáme 19°C a odsouhlasíme. Teplota od půlnoci prvního dne do zvolíme zase do půlnoci pro rychlejší zobrazení. Vždy musíme nastavit všechny dny v týdnu jinak se nastavení neuloží. Odsouhlasíme a máme nastavený uživatelský program U1. Zvolíme režim auto a v tomto režimu už bude fungovat námi nastavený program.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení