Sada CablePack CP1900-13 pro instalaci do anhydritových a betonových podlah
Kód: CP1900-13
ZDARMAZDARMA
SKLADEM
WiFi termostat
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Sada CablePack obsahuje tyto komponenty:
  • programovatelný dotykový termostat FENIX TFT s podlahovým čidlem
  • ochranná trubice pro instalaci podlahového čidla o vnitřním průměru 8,5 mm
  • příchytky topného kabelu určené pro ruční montáž
  • tabulka pro určení výkonu, rozteče topného kabelu a topné plochy
  • návod na instalaci
  • záruční list  (registrace doživotní záruky na topný kabel)
Typ Příkon Sada je určena pro plochu s instalovaným výkonem
60 W/m2 80 W/m2 100 W/m2 120 W/m2 160 W/m2
CP1900-13 1900 W 31,6 m2 23,7 m2 19 m2 15,8 m2 11,9 m2
Orientační přehled výkonu dle typu stavby (rozhodující je vždy návrh projektanta)
Plošný výkon Určení
60 W/m2 Nízkoenergetické domy blížící se pasivnímu standardu
80 W/m2 Současné novostavby
100 W/m2 Starší domy s částečným zateplením
120 W/m2 Staré domy bez zateplení
160 W/m2 Koupelny, wellness, bazény
Další dostupné výkonové varianty:
170W 280W 350W 450W 550W 640W 720W 800W 870W
960W 1100W 1280W 1600W 1900W 2500W 3000W
Doplňkové parametry
Záruka: doživotní na topný kabel po registraci, termostat 2 roky
Určení: Topný kabel do betonu
Výkon: 1900 W
Délka topného kabelu: 190 m
Druh kabelu: jednožilový ze slaněné rezistence a ochranným opletením
Příkon topného kabelu: 1900 W
Délka kabelu: 189,6 m - aktivní topná délka
Měrný výkon: 10 W/m
Napájecí napětí: 230 V
Průměr kabelu: 4,8 mm (±0,3 mm)